Exkluzivní dveře a skryté zárubně dorsis Překročte s námi
zažitý standard
[dveře a skryté zárubně v kombinaci s betonovou stěrkou] Více o produktech DORSIS
[ 01 / 05 ]
Exkluzivní dveře a skryté zárubně dorsis Dokonale sladěné
vzhledem i kvalitou
[pivotové dveře & fixní dělící příčky DIGERO] Více o produktech DORSIS
[ 01 / 05 ]
Hliníková posuvná dělící stěna DIGERO SLIDE Posuvné stěny
digero slide
[Celoskleněná dělící stěna Digero Slide] Více
[ 02 / 05 ]
posuvná dělící stěna a skryté zuárubně Fortius 52
Digero Slide
Fortius 52 Digero
[ 04 / 05 ]
In Yt In Fb

SKRYTÉ ZÁRUBNĚ A EXKLUZIVNÍ DVEŘNÍ SYSTÉMY

skryté zárubně v nadstandardní kvalitě s vysokou pevností a with a 5-year warranty
DEVELOPMENT, PRODUCTION, REALIZATION

WE KNOW WHAT WE DO WE ARE DORSIS!

SKRYTÉ ZÁRUBNĚ DORSIS IS A PURELY CZECH COMPANY – RYZE ČESKÁ FIRMA

Our company offers customers a complete door system for modern interiors. Under the Dorsis brand, unique profiles of DURUS 45 and FORTIUS 52 concealed door frames and also LINUS concealed skirting are created

Zákazníci v portfoliu firmy naleznou i velice úspěšné industriální rámové dělící stěny a příčky DIGERO či bezfalcové a reverzní dveře. Dorsis počátkem roku 2017 s úspěchem odzkoušela v akreditované zkušebně jako první na českém a slovenském trhu dveře se skrytou zárubní s požární odolností 30 minut. Nový výrobek nese název FORTIUS EI 30.

SKRYTÁ ZÁRUBEŇ TO JE DESIGN
A UNIKÁTNÍ KONSTRUKCE

concealed frames fulfil modern trends in architecture and style of living. They fit into all interiors whose owners prefer a pure and undisturbed design, it is simply an individual solution. They can be used for family homes as well as for public spaces.

The concealed door frames are made of aluminium alloy and are suitable for drywall as well as brick partitions. DURUS 45 and FORTIUS 52 door frames use concealed 3D hinges which enable opening the aligned door inward as well as outward while maintaining the integrity of the view.

ŠIROKÉ MOŽNOSTI POVRCHŮ

SKRYTÝCH ZÁRUBNÍ

The special aluminium alloy allows the painting of concealed door frames with the same interior paint as the walls, thus achieving perfect integration and hiding the door frame.

The vast majority of our concealed door frames are optionally coated with powder coating (komaxit) according to the RAL colour scale

ZKUŠENOST

PROFESIONALITA

ODBORNOST

Dorsis je specialistou na bezzárubňové dveře, skryté systémy a dveře bez obložek. Produkty, které nabízí, jsou ukázkou dokonalého vývoje a perfekci při zpacování i montáži. Dveře se skrytou zárubní dokonale splynou se stěnou a vytváří tak designově čistý, ničím nerušený a nekonečně plynoucí interiér. Vedle dveří bez zárubní nabízí společnost Dorsis také posuvné dveře bez obložek, a to jak po stěně, tak do bezobložkového skrytého pouzdra. Inovativním řešením pro dělení prostoru jsou hned dva produkty ze širokého sortimentu Dorsis: pivotové dveře Axon a rámové dělící příčky Digero.

Jedním z trendů současné architektury a interiérového designu je industriální styl. Komplexně vyžaduje hodně odvahy, neboť odhaluje to, co jiné styly skrývají pod povrchem. Jde o dosažení syrového, ostrého vzhledu za pomoci nejen architektonických principů, ale i interiérových doplňků, od dělících příček přes svítidla, produktový design až k nejmenším detailům. Principem industriálního stylu je přeměna konstrukčních prvků na objekty. Ty vytváří vzhled, který se jeví jako nedokončený, avšak je komplexní, soudržný a elegantní.

Výhodou současných trendů je možnost jejich kombinování za účelem vytvoření originálního a neotřelého vzhledu. Prvky industriálního stylu mohou chytře oživit i minimalisticky laděný interiér.

DESIGN bezobložkové zárubně

concealed frames DURUS 45 a FORTIUS 52 vyrobené firmou DORSIS s.r.o.  Skryté zárubně naplňují moderní trendy v architektuře a stylu bydlení. Tyto zárubně jsou variantou pro ty, co preferují čistý a ničím nerušený design.

KONSTRUKCE skrytých zárubní

The invisible concealed door frame from DORSIS s.r.o. is made of aluminium alloy and is suitable for both drywall and brick partitions. Patented construction of the concealed door frame from DORSIS s.r.o. with concealed hinges allow opening the door inwards as well as outward while maintaining the integrity of the view.

SURFACE FINISHING

The special aluminium alloy allows the painting of concealed door frames with the same interior paint as the walls, thus achieving perfect integration and hiding the door frame. The vast majority of our concealed door frames are optionally coated with powder coating (komaxit) according to the RAL colour scale zárubní stejnou interiérovou barvou jako stěny a tím i dosažení perfektní integrace a skrytí zárubně ve stěně. Naprostá většina námi vyrobených skrytých zárubní je na přání povrchově upravena práškovým lakováním (komaxit) dle široké barevné škály RAL.

APPLICATION OF CONCEALED DOOR FRAMES

The options are standard dimensions of the concealed door frame according to the Czech standard for single-leaf design and also concealed frames in atypical heights and widths - see table of dimensions.

COMBINATION WITH OTHER ASSORTMENT

concealed frames Concealed door frames for opening doors follow the minimalist design of Belport concealed pocket door frames. bezobložkových stavebních pouzder  Belport a hliníkových dělících stěn DIGERO

sortiment
DORSIS IS A PURELY CZECH COMPANY

aktuální
projekty

Praga Studios

je kancelářský projekt, který promění areál bývalé autoopravny Praga nejen na místo pro podnikání. Moderní kancelářská budova s pokročilými technologiemi a službami nabídne i zázemí pro kulturu.

Projekt s celkovou nájemní plochou téměř 12,000 m2 a sedmi podlažími nabízí nejen nejmodernější kancelářské prostory, ale i atrium, jehož inteligentní design umožní pořádání koncertů, divadelních představení a uměleckých výstav. Dispozice prostoru vytvoří místo, které bude možno využít jako jeviště. Atypické schodiště bude naopak možno využít jako hlediště. Toto uspořádání umožní divákům i posluchačům umělce nerušeně sledovat ze všech řad.

Realizace:

Výroba a montáž 200+ kusů dveří a skrytých zárubní.
Výroba a montáž 60 kusů bezobložkových pouzder pro posuvné dveře.

Bytový dům Sámova

Městský bytový dvojdům v proluce, na motivy art deco. V široké proluce po bývalé tiskárně je umístěn bytový dvojdům – se dvěma klasickými středovými vertikálními komunikacemi, každá vždy se dvěma velkorysými, příčně orientovanými byty na podlaží. Parkovací vícepodlažní suterén je v rozsahu celého pozemku. Koncept návrhu zachovává jednotu stavby s centrálním vstupem, analogicky s protějším bytovým domem z 1/2 20.stol..  Jednoduchý objem stavby je ale nepatrně ve středu prolomen, ustoupen.  Do strohé ulice vnáší oživení, symbolické zvýraznění vstupu. Motiv natočení je dále použit na keramický obklad fasády a zámečnické výrobky v interieru. Dvorní vestavba atelierových mezonetů odkazuje na tradiční drobné dřevěné stavby v zeleni vnitrobloků.

HILLEHO 6

kompletní modernizace
secesního domu

Nádherný neorenesanční dům Hilleho 6 sloužil jako sídlo stavitele nejvýznamnějšího urbanistického podniku 2. pol. 19. století v Brně.

Součástí tehdy nejluxusnější brněnské obytné čtvrti byl blok nájemných domů z let 1885–1888, vymezený ulicí Bartošovou, náměstím 28. října a Hilleho ulicí, který navrhl, stavěl i vlastnil F. A. Dvořák, významný představitel novorenesančního proudu brněnské historizující architektury.

Realizace:

Výroba a montáž 45 kusů dveří a skrytých zárubní.

Bubeneč Gardens

je zcela ojedinělý rezidenční projekt v nejprestižnější čtvrti Prahy. Bubeneč je nesporně jednou z nejvyhledávanějších pražských lokalit, kde naleznete příjemný životní styl v podobě rozsáhlého občanského vybavení včetně kulturního i sportovního vyžití. Jak již napovídá lokalita, exteriér stavby i samotné řešení bytů, jde o výjimečný projekt. Dům si i přes použití moderních technologií zachovává tradiční hodnoty bydlení spolu s udržitelným rozvojem a vysokým komfortem.

Realizace:

63 kusů dveří ve skryté zárubni
20 kusů bezobložkových pouzder Belport
celoskleněné posuvné dveře a rámová dělící příčka DIGERO pro dvoukřídlé dveře

napsali
about us

2871

projects

Exclusive DESIGN skrytých zárubní

The door frames from DORSIS s.r.o. are tailored to all conditions, from family housing to public space. More than 2,000 orders have been fulfilled in the Czech Republic and Slovakia

Dorsis concealed wall pockets

We are direct importers of Belport concealed pocket door frames, with the design based on the DORSIS concealed door frame.

Customer service

concealed frames DURUS 45 a FORTIUS 52 jsou standardně sestaveny a opatřeny plastovým profilem chránícím zárubeň před poškrábáním a znečištěním v průběhu stavebních prací.

possibilities of use

DURUS 45 and FORTIUS 52 concealed door frames are produced for wall openings in any width and up to the height of 3500 mm. A matter of course is a door frame design for a double-leaf door. FORTIUS 52 door frames allow door installation up to the ceiling.

STYL & DESIGN

Discover the unlimited possibilities of DORSIS doors and concealed door frames