INDUSTRIÁLNÍ POSUVNÉ, OTOČNÉ A FIXNÍ PŘÍČKY
návrh, výroba na míru a odborná montáž
Follow a manual added linkFollow a manual added linkFollow a manual added link

ALUMINIUM PARTITIONS IN RAL COLOURS OR ANODIZED SURFACE FINISH

OPENING AND FIXED PARTITIONS AND WALLS

DESIGN AND INNOVATIVE SOLUTION

INDIVIDUÁLNÍ SVISLÉ, VODOROVNÉ I ŠIKMÉ DĚLENÍ SKLENĚNÝCH POLÍ

PARTITION HEIGHT UP TO 3000 MM

Systém hliníkových profilů DIGERO SWING

Systém hliníkových profilů DIGERO SLIDE

Rámové dělící stěny a industriální dveře Digero společnosti Dorsis jsou ukázkou dokonalého využití prvků industriálního stylu Digero frame partitions walls by Dorsis are an example of the perfect use of the industrial style to create a flawless product that will bring any interior to life. The safety hardened glass is set into an aluminium or steel frame and divided into individual sections with aluminium bars to create an industrial look. A passage in the form of a door leaf can be placed into the partition. The glass door can be opening or sliding and an aluminium grid can be applied to it. Digero frame partitions can also be combined with Axon pivot doors. If the divided room requires an intimate atmosphere or a lot of privacy, a glass panel with the Satinato surface finish can be used.

Industriální dělící příčky rozjasní interiér nejen svým vzhledem, ale i schopností propouštět světlo.

One of the trends of contemporary architecture and interior design is industrial style. It comprehensively requires a lot of courage, as it reveals what other styles hide beneath the surface. It is about achieving a raw, sharp look with the help of not only architectural principles, but also interior accessories, from partitions to lighting fixtures, product design to the smallest details. The principle of the industrial style is the transformation of structural elements into objects. These create a look that appears unfinished, but is complex, cohesive and elegant. The advantage of current trends is the option of combining them to create an original and innovative look. The elements of industrial style can vitalize a minimalist interior.

Whether it is a door with concealed frame, sliding doors, pivot doors or industrial partitions, the products by Dorsis are always a perfect complement to the interior, and their quality will take your breath away.

posuvná dělící stěna a skryté zuárubně

Dělící stěny a příčky digero v hliníkovém nebo ocelovém provedení. Industriální posuvné, otočné i fixní skleněné dveře vyrábíme na míru Vašim potřebám.

Ukázkou dokonalého využití prvků industriálního stylu jsou rámové dělící stěny a příčky Digero, které volně navazují na design dveří a skrytých zárubnískrytých soklových lišt a bezobložkových pouzder BELPORT. Bezpečnostní kalené sklo je zasazené v hliníkovém či ocelovém rámu a rozděleno hliníkovými lištami na jednotlivá pole. Do dělící příčky je možné umístit průchod ve formě dveřního křídla. Skleněné dveřní křídlo může být jak otevíravé, tak posuvné, a lze na něj aplikovat hliníkovou mřížku. Rámové příčky Digero lze kombinovat také s pivotovými dveřmi Axon. Industriální dělící příčky rozjasní interiér nejen svým vzhledem, ale i schopností propouštět světlo. Pro vytvoření intimní atmosféry lze použít skleněnou desku v povrchové úpravě Satinato.

SLIDING PARTITION
DIGERO Slide

Industriální rámové příčky s posuvnými dveřmi DIGERO SLIDE nabízí podobná řešení jako otvíravá varianta SWING, rozdílem je pouze nutnost použít kolejnici instalovanou ve stropě nebo v nadpraží. Posuvné křídlo nebo i více křídel můžeme posouvat jak na stěnu, tak přes fixní prosklené části dělící příčky nebo i do pouzdra BELPORT.

Bezpečnostní kalené sklo je zasazené v hliníkovém či ocelovém rámu a pro vytvoření industriálního vzhledu je rozděleno na jednotlivá pole. Rámové příčky Digero Slide a Swing lze kombinovat také s pivotovými dveřmi Axon. I v případě příček DIGERO Slide je nejvíce využíváno čiré sklo, ale použitelná jsou v podstatě jakákoliv dostupná skla.

Rámová dělísí stěna a příčka DIGERO

DIGERO SWING ALUMINIUM OPENING PARTITION
DIGERO Swing

The Digero frame walls and partitions are an example of perfect use of the industrial style as they freely follow up on the design of the BELPORT concealed door frames, concealed baseboards and frameless pockets. The safety hardened glass is set in an aluminium or steel frame and divided by aluminium bars into individual section. A passage in the form of a door leaf can be placed into the partition. The glass door can be opening or sliding and an aluminium grid can be applied to it. Digero frame partitions can also be combined with Axon pivot doors. Industrial partitions brighten the interior not only with their appearance but also by their ability to let in light.

To create an intimate atmosphere, a glass panel with the Satinato surface finish can be used.

Do detailu promyšlené
na míru vyrobené

Do detailu promyšlený interiér, kde je kombinován moderní industriální styl dělící příčky a posuvných  dveří  DIGERO Slide a dvou světlíků, se skromností a půvabem dveří se skrytou zárubní.

dělící posuvná celoskleněná příčka DIGERO
Designová madla pro posuvné dveře

Unikátní designová madla
vlastní výroby

Pro celoskleněná i plná dveřní křídla nabízíme několik typů minimalistických madel vlastní výroby.

Díky výrobě na míru přizpůsobíme typ i rozměr madel přímo Vaším potřebám.

Rozdělte prostor stylově

Hluk a vůně pronikající z kuchyně jsou zpravidla nežádoucí a nepříjemné. Rámová dělící příčka Dorsis Digero umožní oddělit kuchyň při zachování světlosti a vizuálního spojení všech prostor.

oddělující příčka DIGERO

8 MM THICK SAFETY HARDENED GLASS IN ALUMINIUM OR STEEL FRAME

DIVIDING PARTITION WITH 8 OR 10 MM THICK SAFETY HARDENED GLASS IN ALUMINIUM FRAME WITH DORMA HINGES

8 OR 10 MM THICK SAFETY HARDENED GLASS IN ALUMINIUM FRAME WITH RAIL IN THE CEILING