FRAME PARTITIONS DIGERO
Follow a manual added linkFollow a manual added linkFollow a manual added link

ALUMINIUM PARTITIONS IN RAL COLOURS OR ANODIZED SURFACE FINISH

NA MÍRU VYRÁBĚNÉ OTEVÍRAVÉ I FIXNÍ PROVEDENÍ DĚLÍCÍCH STĚN A PŘÍČEK

DESIGNOVÉ A INOVATIVNÍ ŘEŠENÍ OTOČNÝCH DVEŘÍ SE SKRYTÝMI PANTY

INDIVIDUAL DIVISION OF GLASS SECTIONS

PARTITION HEIGHT UP TO 3000 MM

Systém hliníkových profilů DIGERO SWING

Systém hliníkových profilů DIGERO SLIDE

Industrial partitions brighten the interior not only with their appearance but also by their ability to let in light.

Industriální dělící příčky rozjasní interiér nejen svým vzhledem, ale i schopností propouštět světlo.

One of the trends of contemporary architecture and interior design is industrial style. It comprehensively requires a lot of courage, as it reveals what other styles hide beneath the surface. It is about achieving a raw, sharp look with the help of not only architectural principles, but also interior accessories, from partitions to lighting fixtures, product design to the smallest details. The principle of the industrial style is the transformation of structural elements into objects. These create a look that appears unfinished, but is complex, cohesive and elegant. The advantage of current trends is the option of combining them to create an original and innovative look. The elements of industrial style can vitalize a minimalist interior.

Whether it is a door with concealed frame, sliding doors, pivot doors or industrial partitions, the products by Dorsis are always a perfect complement to the interior, and their quality will take your breath away.

posuvná dělící stěna a skryté zuárubně

DIGERO PARTITIONS OR WALLS MADE OF ALUMINIUM OR STEEL Industriální posuvné, otočné i fixní skleněné stěny.

Ukázkou dokonalého využití prvků industriálního stylu jsou rámové dělící stěny a příčky Digero, které volně navazují na design dveří a skrytých zárubnískrytých soklových lišt a bezobložkových pouzder BELPORT. Bezpečnostní kalené sklo je zasazené v hliníkovém či ocelovém rámu a rozděleno hliníkovými lištami na jednotlivá pole. Do dělící příčky je možné umístit průchod ve formě dveřního křídla. Skleněné dveřní křídlo může být jak otevíravé, tak posuvné, a lze na něj aplikovat hliníkovou mřížku. Rámové příčky Digero lze kombinovat také s pivotovými dveřmi Axon. Industriální dělící příčky rozjasní interiér nejen svým vzhledem, ale i schopností propouštět světlo. Pro vytvoření intimní atmosféry lze použít skleněnou desku v povrchové úpravě Satinato.

Hliníková posuvná stěna
DIGERO Slide

Industriální rámové příčky s posuvnými dveřmi DIGERO SLIDE nabízí podobná řešení jako otvíravá varianta SWING, rozdílem je pouze nutnost použít kolejnici instalovanou ve stropě nebo v nadpraží. Posuvné křídlo nebo i více křídel můžeme posouvat jak na stěnu, tak přes fixní prosklené části dělící příčky nebo i do pouzdra BELPORT.

Bezpečnostní kalené sklo je zasazené v hliníkovém či ocelovém rámu a pro vytvoření industriálního vzhledu je rozděleno na jednotlivá pole. Rámové příčky Digero Slide a Swing lze kombinovat také s pivotovými dveřmi Axon. I v případě příček DIGERO Slide je nejvíce využíváno čiré sklo, ale použitelná jsou v podstatě jakákoliv dostupná skla.

posuvná dělící stěna DIGERO

Hliníková otevíravá stěna
DIGERO Swing

Rámové dělící příčky DIGERO jsou ukázkou dokonalého skloubení tradičního industriálního stylu s využitím nejnovějších technologií a komponentů, jako jsou například neviditelné 3D seřiditelné panty a magnetické zámky. Bezpečnostní kalené sklo je zasazené v hliníkovém či ocelovém rámu a pro vytvoření industriálního vzhledu je rozděleno na jednotlivá pole. Rámové příčky DIGERO lze kombinovat také s pivotovými dveřmi Axon.

Pokud dělený prostor vyžaduje intimní atmosféru či hodně soukromí, lze použít skleněnou desku v povrchové úpravě Satinato. Industriální dělící příčky rozjasní interiér nejen svým vzhledem, ale i schopností propouštět světlo.

8 MM THICK SAFETY HARDENED GLASS IN ALUMINIUM OR STEEL FRAME

DIVIDING PARTITION WITH 8 OR 10 MM THICK SAFETY HARDENED GLASS IN ALUMINIUM FRAME WITH DORMA HINGES

8 OR 10 MM THICK SAFETY HARDENED GLASS IN ALUMINIUM FRAME WITH RAIL IN THE CEILING