about us

DORSIS s.r.o.
company headquarters: Sídlo: Kolín IV, K Dílnám 957, 280 02
Provozovna: Kolín, Klejnarská 863, 280 02
IČO: 02164426   DIČ: CZ02164426

For more information or quotation, please contact us

Nejjednodušší cesta pro nezávaznou cenovou nabídku na Vaše nové dveře.

write us

map

KML-LogoFullscreen-LogoGeoRSS-Logo
SHOWROOMS DORSIS

loading map - please wait...

Vzorkovny DORSIS: 49.131408, 16.160889

showroom Praha

Jesenice, V Roháči I. 1438, 252 42
+420 773 992 116, praha@dorsis.cz
Otevírací doba: po – pa 9.30 – 17.00, mimo pracovní dobu po tel. dohodě

showroom Brno

Brno, Hněvkovského 67, 617 00
+420 602 510 699, brno@dorsis.cz
Otevírací doba: po – pa 9.00 – 18.00, sobota 9.00 – 13.00

showroom Kolín

Kolín, K Dílnám 957, 280 02
+420 777 298 258, kolin@dorsis.cz
Opening time: mon – fri 8.00-17.00, Saturday after agreement

showroom Olomouc

Olomouc, Čajkovského 1348, 779 00
+420 774 017 110, olomouc@dorsis.cz
Opening time: mon – fri 8.00 – 17.00, saturday after telephone agreement

REGION BOHEMIA

Ladislav Cuhorka obchodně technický specialista
 
Ladislav Cuhorka
business and technical specialist
+420  774 426 415
cuhorka@dorsis.cz

 

 

Vladimír Kocián
business specialist – showroom Prague
+420 777 232 771
kocian@dorsis.cz
 

Josef Koudela obchodně technický specialista
 
Josef Koudela
business and technical specialist
+420 777 882 597
koudela@dorsis.cz

 

 

Petr Štarman
business and technical specialist – showroom Prague
+420 773 992 116
starman@dorsis.cz
 

 

Ing. Vojtěch Hněvsa
business and technical specialist
+420 608 260 360
hnevsa@dorsis.cz

 

REGION MORAVIA

Patrik Fiala obchodní specialista
 
Patrik Fiala
business specialist
+420 774 897 656
fiala@dorsis.cz

Ing.Ladislav Šimoník obchodně technický specialista
 
Ing. Ladislav Šimoník
business and technical specialist
+420 774 246 910
simonik@dorsis.cz

 


 
Bc. David Šmerda
business and technical specialist
+420 774 887 435
smerda@dorsis.cz

WHOLESALE AND FOREIGN TRADE

Miroslav Rusinko obchodní manažer
 
Miroslav Rusinko
Wholesale Manager Czech
+420 702 134 964
rusinko@dorsis.cz
 


Ing. Samo Štěpánek
business and technical manager
Slovakia and Austria

+420 775 405 006
stepanek@dorsis.cz
 

TECHNICAL MANAGER



Ing. Zdeněk Blažek
technical and production manager
+420 774 489 559
blazek@dorsis.cz

 



Ing. Marek Skalický
technical and project manager
+420 774 017 110
skalicky@dorsis.cz

 



Ing. Lubomír Pazdera
technical and project manager
+420 778 599 588
pazdera@dorsis.cz
 

FAKTURACE

Ivana Králová objednávky dveří a skrytých zárubní
 
Ivana Králová
fakturace, vedení účetnictví
+420 604 690 431
kralova@dorsis.cz

 

ONLINE MARKETING, GRAFIKA


 
Jonáš Richter
správa webu, reklama
+420 777 545 266
richter@dorsis.cz

 

COMPANY MANAGEMENT


 
David Velimský
director of the company
+420 777 298 258
velimsky@dorsis.cz


 
Jan Krejčí
director of the company
+420 602 510 699
krejci@dorsis.cz