o nás

DORSIS s.r.o.
Sídlo: Kolín, K Dílnám 957, 280 02
IČO: 02164426
DIČ: CZ02164426

Pokud se chcete dozvědět více informací o skrytých systémech firmy DORSIS, neváhejte nás kontaktovat, nebo navštívit naše firemní specializované vzorkovny DORSIS v Kolíně, Brně a Olomouci s širokou nabídkou skrytých zárubní, bezobložkových pouzder BELPORT, celoskleněných dveří a stěn VITRUM, posuvných systémů pro dřevěná i skleněná křídla, pivotových dveří AXON i hliníkových a ocelových rámových příček DIGERO

napište nám

mapa

KML-LogoFullscreen-LogoGeoRSS-Logo
Vzorkovny DORSIS

načítám mapu - prosím čekejte...

Vzorkovny DORSIS: 49.131408, 16.160889

showroom Praha

NOVĚ OTEVŘENO
Jesenice, V Roháči I. 1438, 252 42
+420 777 298 258, praha@dorsis.cz
Otevírací doba: po – pa 9.00-17.30, sobota po tel. dohodě

showroom Brno

Brno, Hněvkovského 67, 617 00
+420 602 510 699, brno@dorsis.cz
Otevírací doba: po – pa 9.00 – 18.00, sobota 9.00 – 13.00

showroom Kolín

Kolín, K Dílnám 957, 280 02
+420 777 298 258, kolin@dorsis.cz
Otevírací doba: po – pa 8.00-17.00, sobota po tel. dohodě

showroom Olomouc

Olomouc, Čajkovského 1348, 779 00
+420 774 489 559, olomouc@dorsis.cz
Otevírací doba: po – pa 8.00 – 17.00, sobota po tel. dohodě

region Čechy

Ladislav Cuhorka obchodně technický specialista
 
Ladislav Cuhorka
obchodně technický specialista
+420  774 426 415
cuhorka@dorsis.cz

 

 

Vladimír Kocián
obchodní konzultant – showroom Praha
+420 777 232 771
kocian@dorsis.cz
 

Josef Koudela obchodně technický specialista
 
Josef Koudela
obchodně technický specialista
+420 777 882 597
koudela@dorsis.cz

 


 
Ing. Vojtěch Hněvsa
obchodně technický specialista
+420 608 260 360
hnevsa@dorsis.cz

 

region Morava

Patrik Fiala obchodní specialista
 
Patrik Fiala
obchodní specialista
+420 774 897 656
fiala@dorsis.cz

Ing.Ladislav Šimoník obchodně technický specialista
 
Ing. Ladislav Šimoník
obchodně technický specialista
+420 774 246 910
simonik@dorsis.cz

 


 
David Šmerda
obchodně technický specialista
+420 774 887 435
smerda@dorsis.cz

region Slovensko a Rakousko

Miroslav Rusinko obchodní manažer
 
Miroslav Rusinko
obchodní manažer, manažer velkoobchodu
Slovensko a Rakousko
+420 702 134 964
rusinko@dorsis.cz
 

techničtí manažeři

 
Ing. Zdeněk Blažek
technický a výrobní manažer
+420 774 489 559
blazek@dorsis.cz

 

Marek Skalický - technický manažer

 

Ing. Marek Skalický
technický a projektový manažer

+420 774 017 110
skalicky@dorsis.cz

 

objednávky fakturace

Ivana Králová objednávky dveří a skrytých zárubní
 
Ivana Králová
objednávky, fakturace, vedení účetnictví
+420 604 690 431
kralova@dorsis.cz

 

vedení společnosti


 
David Velimský
jednatel firmy
+420 777 298 258
velimsky@dorsis.cz


 
Jan Krejčí
jednatel firmy
+420 602 510 699
krejci@dorsis.cz