Kontakty

DORSIS sro
IČO: 02164426 DIČ: CZ02164426

Postupujte podľa ručne pridaného odkazu

Cenové ponuky a technické otázky:

dopyt@dorsis.sk

Prosíme zákazníkov, aby si vždy návštevy showroomov dojednávali telefonicky vopred na uvedených kontaktoch. Takto môžeme efektívne plánovať čas na jednotlivé stretnutia a maximálne sa venovať vašim projektom.

vzorkovňa Praha

Jesenice, V Roháčmi I. 1438, 252 42
+420 775 098 696
Otváracia doba: po – Št 9.00 – 12.00, 13.00 – 17.00
Pi. 9.00 - 12.00, 13.00 - 15.00
mimo pracovného času po tel. dohode

vzorkovňa Brno

Brno, Hněvkovského 67, 617 00
+ 420 774 897 656
Otváracia doba: po - pa 8.00 - 17.00
mimo pracovnú dobu a sobota po tel. dohode

vzorkovňa Kolín

Kolín, K o autoservisy 957, 280 02
+ 420 774 426 415
Otváracia doba: po - pa 8.00-15.30
sobota po tel. dohode

vzorkovňa olomouc

olomouc, Čajkovského 1348 / 18A, 779 00
+ 420 778 599 588
Otváracia doba: po - pa 8.00 - 16.00
sobota po tel. dohode

vzorkovňa bratislava

bratislava, Panónska cesta 8, 851 01 Petržalka
+420775 405 006
Otváracia doba: po – pa 8.30 – 12.00 13.00 – 16.30

CENOVÉ PONUKY ČECHY

 

Tomáš Farář
Rozpočtár
+ 420 774 930 449
farar@dorsis.cz  
 

CENOVÉ PONUKY MORAVA


 
patrik Fiala
Rozpočtár
+ 420 774 897 656
fiala@dorsis.cz  

CENOVÉ PONUKY MORAVA A VEĽKOBCHOD


 
Lenka Hollmannová
Rozpočtárka
+ 420 771 150 377
hollmannova@dorsis.cz

 

CENOVÉ PONUKY SLOVENSKO


Ing. arch. Ingrid Juríková
Rozpočtárka
+ 420 773 710 620
jurikova@dorsis.sk

OBCHODNÝ MANAŽÉR ČECHY


 Tomáš Macho
Obchodný manažér
+420 775 098 696
machaty@dorsis.cz

OBCHODNÝ MANAŽÉR MORAVA


 Miroslav Rusinko
Obchodný manažér
+ 420 702 134 964
rusinko@dorsis.cz

SLOVENSKO A ZAHRANIČIE


Ing. Samo Štěpánek
Riaditeľ zahraničného obchodu
+ 420 775 405 006
stepanek@dorsis.cz
 


Ing. Rastislav Nemec
projektový manažér
nemec@dorsis.sk


Ing. arch. Ingrid Juríková
projektová manažérka
jurikova@dorsis.sk

REGION ČECHY – MANAŽÉRI PROJEKTOV


 
Ladislav Cuhorka
Projektový manažér
cuhorka@dorsis.cz  


Gabriela Saforková
Projektový manažér
saforkova@dorsis.cz


 
Josef Koudela
Projektový manažér
koudela@dorsis.cz  
 

 

Peter Štarman
Projektový manažér
starman@dorsis.cz  

REGION MORAVA – MANAŽÉRI PROJEKTOV


 
Ing. Ladislav Šimoník
Projektový manažér
simonik@dorsis.cz  


 
Ing. arch. Ján Gold
Projektový manažér
gold@dorsis.cz  

TECHNICKÉ ODDELENIE A VÝVOJ



Ing. Zdeněk Blažek
Technický riaditeľ
blazek@dorsis.cz
 



Ing. Ľubomír Pazdera
Produktový manažér
+ 420 778 599 588
pazdera@dorsis.cz
 



Richard Strnad
Konštruktér
strnad@dorsis.cz

 

VÝROBA A REALIZÁCIA



Miroslav Salač
Výrobný riaditeľ
+420 774 017 120
salac@dorsis.cz
 


Stanislav Jeřábek
koordinátor realizácií Čechy
+ 420 773 730 735
jerabek@dorsis.cz
 



Radek Sýkora
Majster výroby
sykora@dorsis.cz

 


Ján Vytopil
Koordinátor realizácií Morava
+ 420 774 887 435
vytopil@dorsis.cz
 

FAKTURÁCIA A NÁKUP


 
ivana Králová
Financie
+ 420 773 713 121
kralova@dorsis.cz

 


 
Mgr. Pavla Janovská
Nákup
+ 420 774 772 736
janovska@dorsis.cz

 


 
Václava Balog Polívková
Nákup
+ 420 774 871 586
polivkova@dorsis.cz

 

MARKETING


 
Jonáš Richter
Marketing
+ 420 777 545 266
richter@dorsis.cz

 

VEDENIE SPOLOČNOSTI


 
David Velímský
konateľ
velimsky@dorsis.cz


 
Ján Krejčí
konateľ
krejci@dorsis.cz



Ing. Marek Skalický
prevádzkový riaditeľ
skalicky@dorsis.cz

 

o firme

DORSIS sro
Sídlo: Kolín IV, K o autoservisy 957, 280 02
Prevádzka: Kolín, Klejnarská 863, 280 02
IČO: 02164426 DIČ: CZ02164426

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o skrytých systémoch firmy DORSIS, neváhajte nás kontaktovať, alebo navštíviť naše firemné špecializované vzorkovne DORSIS v Prahe, Kolíne, Brne, Olomouci a Bratislave so širokou ponukou skrytých zárubní, bezobložkových puzdier BELPORT, celosklenených dverí a stien VITRUM, posuvných systémov pre drevené i sklenené krídla, pivotových dverí AXON i hliníkových a oceľových rámových priečok DIGERO

CzechEnglishSlovak