CELOSKLENĚNÉ DVEŘE

VITRUM

Celoskleněné dveře VITRUM

skleněné dveře VITRUM jsou krásný a moderní prvek v interiéru

Univerzální pro otevírání dovnitř i ven

Určená pro jmenovité výšky průchodů do 2800 mm

Univerzální pro sádrokarton i zdivo

Subtilní a přesto tuhá

Výborný poměr cena / výkon

Nejjednodušší cesta pro nezávaznou cenovou nabídku na Vaše nové dveře.

Celoskleněné dveře jsou oblíbeným řešením dveří i proto, že splňují veškeré představy o funkčním, praktickém a nadčasovém prvku
v jakémkoliv moderním interiéru. Použitím systému  VITRUM můžeme dnes osadit sklo i do skryté zárubně. Dodáváme jak skla čirá, tak satinovaná /pískovaná/ nebo s různými dekory a vzory. Kalené sklo použité pro celoskleněná křídla zaručuje tuhost a bezpečnost celého systému a odděluje jednotlivé prostory v interiéru.

Pro skryté zárubně VITRUM využíváme skrytou zárubeň identickou jako pro dřevěná křídla, nutné je pouze použití speciálních závěsů a kliky s magnetickou střelkou. Tento systém umožňuje i zamykání na klíč, wc západku nebo FAB vložku, včetně
řešení pro dvoukřídlé dveře. Skryté zárubně jsou dostupné jak v typových rozměrech, tak ve všech nadstandardních provedeních pro jednokřídlé i dvoukřídlé dveře.
Tak jako ve všech ostatních případech můžeme skrytou zárubeň VITRUM osadit do zděných i sádrokartonových příček.

 

Skryté zárubně VITRUM firmy DORSIS s.r.o.  jsou dostupné jak v typových, tak v nadstandardních rozměrech pro jednokřídlé i dvoukřídlé celoskleněné dveře. Tento systém můžeme využít pro zděné i pro sádrokartonové příčky. Pro všechna celoskleněná křídla s použitím skryté zárubně VITRUM je nutné použít speciální kování včetně pantů.

Veškeré technické informace naleznete v sekci ke stažení / celoskleněné dveře VITRUM