Naše produkce se vyznačuje zaměřením na vysokou kvalitu, inovativní design, funkčnost a spolehlivost. Klíčovým prvkem, který definuje naše výrobky, jsou skryté zárubně a dveře DORSIS.

Jednatelé společnosti: David Velímský a Jan Krejčí

 • 2012

  Koncem roku 2012 se v hlavách zakladatelů firmy zrodila myšlenka nabídnout v české republice minimalistické řešení dveří se skrytou zárubní

 • 2013

  po mnoha letech v oboru dveří a podlah jsme začali od italského výrobce dovážet skryté zárubně , dveře a pouzdra – realizujeme první zakázky v Čechách a na Moravě. Aktivní obchod, marketing a práce s klienty a architekty je to co nás baví.

  2013

 • 2014

  budujeme showroom v Brně a Kolíně , vystavujeme s úspěchem na IBF Brno a FORARCH Praha, rozšiřujeme náš tým a míříme na Slovenský a Rakouský trh. Velký zájem o naše produkty nás motivuje k další práci.

 • 2015

  skvělý rok, další zásadní rozšíření firemního týmu i portfolia produktů, nejvýznamnější realizace VILA VISTA na Hanspaulce a ESSENS v Brně, expozice na FORARCH Praha s velikým úspěchem.

  2015

 • 2016

  klíčový rok pro rozvoj firmy, začátek naší vlastní výroby profilů skrytých zárubní DURUS 45, FORTIUS 52 a také skrytého soklu LINUS. S nadšením pokračujeme ve vývoji a pracujeme na dalších významných projektech.

 • 2017

  dokončujeme showroom v Olomouci, redesign showroomu v Kolíně, uvádíme na trh protipožární řešení skryté zárubně FORTIUS EI 30. Začíná mimo jiné realizace projektu sídla společnosti EUROVIA Praha a montáž zárubní na projektu bytového komplexu APOLLO Bratislava. Začínáme vystupovat pod novým názvem firmy DORSIS. Rozšiřujeme portfolio produktů o dělící hliníkové příčky DIGERO a pivotové dveře AXON.

  2017

 • 2018

  v Brně otevíráme exkluzivní designový showroom v prostorách Sykora Home Brno. Vystavujeme na veletrhu CONSTRUMA v Budapešti, dokončujeme nespočet započatých projektů, mezi dalšími NOTINO Brno a bytový dům Majakovského v Bratislavě. V Jesenici u Prahy otevíráme showroom, který nám umožňuje být blíže zákazníkům z Prahy a okolí.

 • 2019

  dále budujeme tým a stěhujeme výrobu a administrativu do velikostně odpovídajících prostor v Klejnarské ulici v Kolíně. Začíná se rozvíjet spolupráce s naším obchodním partnerem v USA, dokončujeme krásnou realizaci Chalet Karlov a administrativní budovu firmy Wurth Mladá Boleslav.

  2019

 • 2020

  Rok náročný pro celý svět, s příchodem pandemie COVID-19 se musíme přizpůsobit situaci a změnit strategii komunikace i obchodu, přesto jsme realizovali do té doby rekordní množství zakázek. Do portfolia realizací připisujeme další skvělé zakázky, např PRAGA KARLÍN, BD Sámova a LANIK Boskovice.

 • 2021

  COVID-19 je stále s námi, komplikuje byznys, nicméně velké množství zakázek nás žene vpřed, až nás to přivádí k nutnosti hloubkové analýzy firemních procesů. Pracujeme na celkové struktuře firmy a optimalizaci procesů a výroby. Mnoho zajímavých zakázek přináší obratově rekordní rok, ale zároveň mnoho úkolů a výzev do roku dalšího.

  2021

 • 2022

  Pokračujeme ve zdokonalování a konsolidaci procesů, rozšiřujeme a stabilizujeme tým. Finalizujeme maximálně náročný projekt Vila TROJA, zájem o naše produkty v Evropě nadále roste, věnujeme čas rozvoji spolupráce s naším partnerem v USA. Opětovný nárůst obratu.

 • 2023

  2023

500

úspěšných realizací ročně

45

zaměstnanců

5

designových showroomů

Děkujeme vám za 10 úspěšných let a těšíme se na společnou budoucnost.

Česká firma Dorsis – průkopníci se systémem skrytých zárubní!

Vítejte ve firmě Dorsis s.r.o., české firmě s dlouholetou tradicí v oblasti výroby skrytých zárubní. Jsme hrdí na to, že jsme byli jedni z prvních na českém trhu, kteří přinesli inovativní řešení ve formě dveří a skrytých zárubní. S touto koncepcí pracujeme již od roku 2013, během této doby jsme získali neocenitelné zkušenosti i mnoho spokojených zákazníků.
Naše zkušenosti a odbornost neznají hranice a realizujeme projekty nejen v České republice, ale i po celém světě.
Kvalita a preciznost jsou pro nás na prvním místě. Každý rok realizujeme více než 500 zakázek, a to s pečlivostí a profesionálním přístupem ke každému projektu. Naše skryté dveřní systémy a industriální příčky jsou navrženy i vyráběny s ohledem na nejnovější trendy a požadavky zákazníků.

Jak probíhá spolupráce

Seznámení s produkty

Navštivte jeden z našich showroomů, kde Vám rádi představíme naši nabídku dveřních systémů a skrytých zárubní. Naši zkušení obchodní manažeři Vám poskytnou podrobné informace o produktech i široké paletě možností a pomohou Vám nalézt nejlepší možné řešení.

Zaměření a konzultace

Při objednání dveřního systému u nás začínáme důkladným zaměřením prostoru a individuálními konzultacemi s architekty a stavební firmou.

Otevřená komunikace se zákazníkem

Věříme v důležitost komunikace s našimi zákazníky. Budeme vás informovat o každém kroku procesu a zohledníme vaše přání a potřeby.

Výběr optimálního řešení

Společně s vámi vybíráme nejvhodnější design, materiály a technologie, aby systém co nejlépe vyhovoval Vašim potřebám.

Profesionální tým techniků a projektantů

Naši odborní technici a projektanti vytvoří veškeré potřebné podklady a detailní plány pro optimální realizaci projektu. Se svými zkušenostmi Vám pomohou předejít mnoha problémům. Komunikují s architekty i stavební firmou, konzultují návaznosti na obklady a truhlářské i stavební prvky.

Precizní výroba

Srdcem naší práce je vlastní výroba, kde dbáme na kvalitu a preciznost, abychom vytvořili prvotřídní produkt.

Montáž a dokončení

Vlastní tým montážních techniků pečlivě a profesionálně zajistí montáž tak, aby výsledek předčil Vaše očekávání.

Odborná montáž skrytých zárubní

Nadstandardní péče i po uplynutí záruční lhůty

Naše zákaznické služby nekončí s uplynutím záruční doby. S péčí a servisem se o vaše dveře postaráme i po této lhůtě, abyste byli dlouhodobě spokojení s našimi produkty.