Kontakty

DORSIS s.r.o.
IČO: 02164426   DIČ: CZ02164426

Follow a manual added link

Cenové nabídky:

poptavky@dorsis.cz

Technické dotazy:

info@dorsis.cz

showroom Praha

Jesenice, V Roháči I. 1438, 252 42
+420 775 098 696
Otevírací doba: po – pa 8.30 – 17.00, mimo pracovní dobu po tel. dohodě

showroom Brno

Brno, Hněvkovského 67, 617 00
+420 774 897 656
Otevírací doba: po – pa 8.00 – 17.00, mimo pracovní dobu a sobota po tel. dohodě

showroom Kolín

Kolín, K Dílnám 957, 280 02
+420 774 426 415
Otevírací doba: po – pa 8.00-16.00, sobota po tel. dohodě

showroom Olomouc

Od 26. 5. do 24. 6. 2022 bude probíhat redesign v showroomu Olomouc.

Návštěvy pouze po telefonické domluvě. Děkujeme za pochopení.

Olomouc, Čajkovského 1348/18A, 779 00
+420 778 599 588
Otevírací doba: po – pa 8.00 – 16.00, sobota po tel. dohodě

CENOVÉ NABÍDKY


 
Patrik Fiala
Rozpočtář
+420 774 897 656
fiala@dorsis.cz  

 

Tomáš Farář
Rozpočtář
+420 774 930 449
farar@dorsis.cz  
 


 
Lenka Hollmannová
Rozpočtářka
+420 771 150 377
hollmannova@dorsis.cz

 

 

Vladimír Kocián
Rozpočtář

 

OBCHODNÍ MANAŽEŘI


 
Miroslav Rusinko
Obchodní manažer
+420 702 134 964
rusinko@dorsis.cz


 
Tomáš Machatý
Obchodní manažer
+420 775 098 696
machaty@dorsis.cz

SLOVENSKO A ZAHRANIČÍ


Ing. Samo Štěpánek
Ředitel zahraničního obchodu
+420 775 405 006
stepanek@dorsis.cz
 

REGION ČECHY – MANAŽEŘI PROJEKTŮ


 
Ladislav Cuhorka
Projektový manažer
+420  774 426 415
cuhorka@dorsis.cz  


 
Roman Kalina
Projektový manažer
+420 771 144 612
kalina@dorsis.cz  
 


 
Josef Koudela
Projektový manažer
+420 777 882 597
koudela@dorsis.cz  
 

 

Gabriela Saforková
Projektový manažer
+420 774 017 129
saforkova@dorsis.cz

 

Petr Štarman
Projektový manažer
+420 773 992 116
starman@dorsis.cz  

REGION MORAVA – MANAŽEŘI PROJEKTŮ


 
Ing. Ladislav Šimoník
Projektový manažer
+420 774 246 910
simonik@dorsis.cz  


 
Ing. arch. Jan Gold
Projektový manažer
+420 774 414 310
gold@dorsis.cz  

TECHNICKÉ ODDĚLENÍ A VÝVOJ



Ing. Zdeněk Blažek
Technický ředitel
blazek@dorsis.cz
 



Ing. Lubomír Pazdera
Produktový manažer
+420 778 599 588
pazdera@dorsis.cz
 



Richard Strnad
Konstruktér
strnad@dorsis.cz

 

VÝROBA A REALIZACE



Miroslav Salač
Výrobní ředitel
+420 774 017 120
salac@dorsis.cz
 



Radek Sýkora
Mistr výroby
sykora@dorsis.cz

 


Jan Vytopil
Koordinátor realizací
+420 774 887 435
vytopil@dorsis.cz
 

FAKTURACE A NÁKUP


 
Ivana Králová
Finance
+420 604 690 431
kralova@dorsis.cz

 


 
Mgr. Pavla Janovská
Nákup
+420 774 772 736
janovska@dorsis.cz

 


 
Václava Balog Polívková
Nákup
+420 774 871 586
polivkova@dorsis.cz

 

MARKETING


 
Jonáš Richter
Marketing
+420 777 545 266
richter@dorsis.cz

 

VEDENÍ SPOLEČNOSTI


 
David Velimský
Jednatel
velimsky@dorsis.cz


 
Jan Krejčí
Jednatel
krejci@dorsis.cz



Ing. Marek Skalický
Provozní ředitel
skalicky@dorsis.cz

 

o nás

DORSIS s.r.o.
Sídlo: Kolín IV, K Dílnám 957, 280 02
Provozovna: Kolín, Klejnarská 863, 280 02
IČO: 02164426   DIČ: CZ02164426

Pokud se chcete dozvědět více informací o skrytých systémech firmy DORSIS, neváhejte nás kontaktovat, nebo navštívit naše firemní specializované vzorkovny DORSIS v Praze, Kolíně, Brně a Olomouci s širokou nabídkou skrytých zárubní, bezobložkových pouzder BELPORT, celoskleněných dveří a stěn VITRUM, posuvných systémů pro dřevěná i skleněná křídla, pivotových dveří AXON i hliníkových a ocelových rámových příček DIGERO

mapa

KML-LogoFullscreen-LogoGeoRSS-Logo
Vzorkovny DORSIS

načítám mapu - prosím čekejte...

Vzorkovny DORSIS: 49.131408, 16.160889
CzechEnglishSlovak