RÁMOVÉ CELOSKLENĚNÉ PŘÍČKY

HLINÍKOVÉ PŘÍČKY VE ŠKÁLE RAL ČI ELOXOVANÉM PROVEDENÍ

OTEVÍRAVÉ I FIXNÍ PROVEDENÍ DĚLÍCÍCH STĚN A PŘÍČEK

DESIGNOVÉ A INOVATIVNÍ ŘEŠENÍ

INDIVIDUÁLNÍ DĚLENÍ SKLENĚNÝCH POLÍ

VÝŠKA PŘÍČKY AŽ 3 000 MM

Nejjednodušší cesta pro nezávaznou cenovou nabídku na Vaše nové dveře.

Dělící stěny a příčky DIGERO v hliníkovém nebo ocelovém provedení.
Industriální posuvné i otočné skleněné stěny.

Rámové dělící stěny Digero společnosti Dorsis jsou ukázkou dokonalého využití prvků industriálního stylu za účelem vytvoření bezchybného produktu, který oživí jakýkoli interiér. Bezpečnostní kalené sklo je zasazené v hliníkovém či ocelovém rámu a pro vytvoření industriálního vzhledu je rozděleno hliníkovými lištami na jednotlivá pole. Do dělící příčky je možné umístit průchod ve formě dveřního křídla. Skleněné dveřní křídlo může být jak otevíravé, tak posuvné, a lze na něj aplikovat hliníkovou mřížku. Rámové příčky Digero lze kombinovat také s pivotovými dveřmi Axon. Pokud dělený prostor vyžaduje intimní atmosféru či hodně soukromí, lze použít skleněnou desku v povrchové úpravě Satinato.

Industriální dělící příčky rozjasní interiér nejen svým vzhledem, ale i schopností propouštět světlo.

Jedním z trendů současné architektury a interiérového designu je industriální styl. Komplexně vyžaduje hodně odvahy, neboť odhaluje to, co jiné styly skrývají pod povrchem. Jde o dosažení syrového, ostrého vzhledu za pomoci nejen architektonických principů, ale i interiérových doplňků, od dělících příček přes svítidla, produktový design až k nejmenším detailům. Principem industriálního stylu je přeměna konstrukčních prvků na objekty. Ty vytváří vzhled, který se jeví jako nedokončený, avšak je komplexní, soudržný a elegantní.
Výhodou současných trendů je možnost jejich kombinování za účelem vytvoření originálního a neotřelého vzhledu. Prvky industriálního stylu mohou chytře oživit i minimalisticky laděný interiér.

Ať už se jedná o dveře se skrytou zárubní, posuvné dveře, pivotové dveře či industriální dělící příčky, produkty Dorsis jsou vždy dokonalám doplňkem interiéru a kvalita jejich zpracování Vám sebere dech.

posuvná dělící stěna a skryté zuárubně

Fixní a posuvná dělící příčka DIGERO slide

Hliníková otevíravá stěna DIGERO Swing

posuvná dělící stěna DIGERO

Posuvná dělící příčka DIGERO Slide

Bezpečnostní kalené sklo o síle 8 mm v hliníkovém nebo ocelovém rámu.

Dělící stěna s bezpečnostním kaleným sklem o síle 8 nebo 10 mm v hliníkovém rámu s využitím pantů DORMA.

Bezpečnostní kalené sklo o síle 8 nebo 10 mm v hliníkovém rámu s využitím kolejnice v podhledu.

Ukázkou dokonalého využití prvků industriálního stylu jsou rámové dělící stěny a příčky Digero, které volně navazují na design dveří a skrytých zárubní, skrytých soklových lišt a bezobložkových pouzder BELPORT. Bezpečnostní kalené sklo je zasazené v hliníkovém či ocelovém rámu a rozděleno hliníkovými lištami na jednotlivá pole. Do dělící příčky je možné umístit průchod ve formě dveřního křídla. Skleněné dveřní křídlo může být jak otevíravé, tak posuvné, a lze na něj aplikovat hliníkovou mřížku. Rámové příčky Digero lze kombinovat také s pivotovými dveřmi Axon. Industriální dělící příčky rozjasní interiér nejen svým vzhledem, ale i schopností propouštět světlo. Pro vytvoření intimní atmosféry lze použít skleněnou desku v povrchové úpravě Satinato.