RÁMOVÉ CELOSKLENĚNÉ PŘÍČKY
Follow a manual added linkFollow a manual added linkFollow a manual added link

HLINÍKOVÉ PŘÍČKY VE ŠKÁLE RAL ČI ELOXOVANÉM PROVEDENÍ

NA MÍRU VYRÁBĚNÉ OTEVÍRAVÉ I FIXNÍ PROVEDENÍ DĚLÍCÍCH STĚN A PŘÍČEK

DESIGNOVÉ A INOVATIVNÍ ŘEŠENÍ OTOČNÝCH DVEŘÍ SE SKRYTÝMI PANTY

INDIVIDUÁLNÍ DĚLENÍ SKLENĚNÝCH POLÍ

VÝŠKA PŘÍČKY AŽ 3 000 MM

Systém hliníkových profilů DIGERO SWING

Systém hliníkových profilů DIGERO SLIDE

Rámové dělící stěny Digero společnosti Dorsis jsou ukázkou dokonalého využití prvků industriálního stylu za účelem vytvoření bezchybného produktu, který oživí jakýkoli interiér. Bezpečnostní kalené sklo je zasazené v hliníkovém či ocelovém rámu a pro vytvoření industriálního vzhledu je rozděleno hliníkovými lištami na jednotlivá pole. Do dělící příčky je možné umístit průchod ve formě dveřního křídla. Skleněné dveřní křídlo může být jak otevíravé, tak posuvné, a lze na něj aplikovat hliníkovou mřížku. Rámové příčky Digero lze kombinovat také s pivotovými dveřmi Axon. Pokud dělený prostor vyžaduje intimní atmosféru či hodně soukromí, lze použít skleněnou desku v povrchové úpravě Satinato.

Industriální dělící příčky rozjasní interiér nejen svým vzhledem, ale i schopností propouštět světlo.

Jedním z trendů současné architektury a interiérového designu je industriální styl. Komplexně vyžaduje hodně odvahy, neboť odhaluje to, co jiné styly skrývají pod povrchem. Jde o dosažení syrového, ostrého vzhledu za pomoci nejen architektonických principů, ale i interiérových doplňků, od dělících příček přes svítidla, produktový design až k nejmenším detailům. Principem industriálního stylu je přeměna konstrukčních prvků na objekty. Ty vytváří vzhled, který se jeví jako nedokončený, avšak je komplexní, soudržný a elegantní.
Výhodou současných trendů je možnost jejich kombinování za účelem vytvoření originálního a neotřelého vzhledu. Prvky industriálního stylu mohou chytře oživit i minimalisticky laděný interiér.

Ať už se jedná o dveře se skrytou zárubní, posuvné dveře, pivotové dveře či industriální dělící příčky, produkty Dorsis jsou vždy dokonalám doplňkem interiéru a kvalita jejich zpracování Vám sebere dech.

posuvná dělící stěna a skryté zuárubně

Dělící stěny a příčky digero v hliníkovém nebo ocelovém provedení. Industriální posuvné, otočné i fixní skleněné stěny.

Ukázkou dokonalého využití prvků industriálního stylu jsou rámové dělící stěny a příčky Digero, které volně navazují na design dveří a skrytých zárubnískrytých soklových lišt a bezobložkových pouzder BELPORT. Bezpečnostní kalené sklo je zasazené v hliníkovém či ocelovém rámu a rozděleno hliníkovými lištami na jednotlivá pole. Do dělící příčky je možné umístit průchod ve formě dveřního křídla. Skleněné dveřní křídlo může být jak otevíravé, tak posuvné, a lze na něj aplikovat hliníkovou mřížku. Rámové příčky Digero lze kombinovat také s pivotovými dveřmi Axon. Industriální dělící příčky rozjasní interiér nejen svým vzhledem, ale i schopností propouštět světlo. Pro vytvoření intimní atmosféry lze použít skleněnou desku v povrchové úpravě Satinato.

Hliníková posuvná stěna
DIGERO Slide

Industriální rámové příčky s posuvnými dveřmi DIGERO SLIDE nabízí podobná řešení jako otvíravá varianta SWING, rozdílem je pouze nutnost použít kolejnici instalovanou ve stropě nebo v nadpraží. Posuvné křídlo nebo i více křídel můžeme posouvat jak na stěnu, tak přes fixní prosklené části dělící příčky nebo i do pouzdra BELPORT.

Bezpečnostní kalené sklo je zasazené v hliníkovém či ocelovém rámu a pro vytvoření industriálního vzhledu je rozděleno na jednotlivá pole. Rámové příčky Digero Slide a Swing lze kombinovat také s pivotovými dveřmi Axon. I v případě příček DIGERO Slide je nejvíce využíváno čiré sklo, ale použitelná jsou v podstatě jakákoliv dostupná skla.

Rámová dělísí stěna a příčka DIGERO

Hliníková otevíravá stěna
DIGERO Swing

Rámové dělící příčky DIGERO jsou ukázkou dokonalého skloubení tradičního industriálního stylu s využitím nejnovějších technologií a komponentů, jako jsou například neviditelné 3D seřiditelné panty a magnetické zámky. Bezpečnostní kalené sklo je zasazené v hliníkovém či ocelovém rámu a pro vytvoření industriálního vzhledu je rozděleno na jednotlivá pole. Rámové příčky DIGERO lze kombinovat také s pivotovými dveřmi Axon.

Pokud dělený prostor vyžaduje intimní atmosféru či hodně soukromí, lze použít skleněnou desku v povrchové úpravě Satinato. Industriální dělící příčky rozjasní interiér nejen svým vzhledem, ale i schopností propouštět světlo.

Do detailu
promyšlené na míru vyrobené

Do detailu promyšlený interiér, kde je kombinován moderní industriální styl dělící příčky DIGERO Slide a dvou světlíků, se skromností a půvabem dveří se skrytou zárubní.

dělící posuvná celoskleněná příčka DIGERO
Madlo na celoskleněné dveřní křídlo DORSIS

Designová madla
vlastní výroby

Pro celoskleněná i plná dveřní křídla nabízíme několik typů minimalistických madel vlastní výroby. Díky výrobě na míru přizpůsobíme typ i rozměr madel přímo Vaším potřebám.

Bezpečnostní kalené sklo o síle 8 mm v hliníkovém nebo ocelovém rámu.

Dělící stěna s bezpečnostním kaleným sklem o síle 8 nebo 10 mm v hliníkovém rámu s využitím pantů DORMA.

Bezpečnostní kalené sklo o síle 8 nebo 10 mm v hliníkovém rámu s využitím kolejnice v podhledu.