Vybrané referenční projekty ze všech oblastí naší činnosti.

Výrobní hala EVVA – GUARD Tišnov

Stavba je umístěna v lokalitě průmyslových areálů mezi dvěma železničními tratěmi. Z obou stran staveniště byla víceméně rozvolněná stávající zástavba bez zjevně definované uliční čáry. K zástavbě jsme přistupovali s vědomím potřeby maximální efektivity využití plochy.
5.8.2022/přidal admin

Rodinný dům nedaleko Prahy

I vstup do domu může být vizuálně ohromující.
Krásně prosvětlený prostor lemuje dřevěnými latěmi obložená stěna s dveřmi ve skryté zárubni.
Pro obklady stěn používáme profil skryté zárubně FORTIUS 52, který zaručuje pevnost a dlouhodobou kvalitu dveří s obkladem.
Použité produkty: Dveře a skryté zárubně DORSIS Fortius 52, dveře a skryté zárubně DORSIS Durus 45
14.6.2022/přidal admin

LAGO showhouse Praha

Dávná idea v moderním kabátě s nábytkem z kolekce Air a dveřním systémem od firmy DORSIS

Již před více než 100 lety odstranil americký architekt F. L. Wright čtyři stěny vymezující místnost, aby vznikl kontinuální prostor s vazbou na exteriér a okolí domu. „LAGO showhouse Praha“ je výsledkem naší snahy o aktuální interpretaci těchto myšlenek.
22.3.2022/přidal admin

Ivio očná klinika

Nová očná klinika IVIO našla svoje sídlo uprostred západného Slovenska pri dialnici D1. Dvojpodlažný moderný objekt na okraji Trnavy poňal operačné a vyšetrovacie priestory kliniky ako aj komfortné zázemie pre 30 zamestnancov a rozsiahlé TZB zázemie. Špecifikum dizajnu zdravotných zariadenií je vo veľmi striktne daných medicínskych, logistických, hygienických a technických limitoch, ktoré sú vyžadované legislatívou aj samotnými špecialitami v odbore oftalmológie. Interiérový dizajn medicínskych priestorov tak musí všetky tieto, často až protichodné požiadavky skĺbiť a výtvarne stvárniť.
8.3.2022/přidal admin

Dřevostavba na samotě u lesa

Dřevostavba byla postavená velmi rychle, už za půl roku si sem mohli majitelé stěhovat osobní věci. A protože už před tím bydleli v rodinném domku, moc dobře věděli, co od nového domova vyžadují, a právě proto je dispozice ušitá přímo jim na míru.
10.1.2022/přidal admin

077 Residence

Funkcionalismem inspirovaný interiér bytu v srdci Prahy plný rafinovaných detailů, nadčasových materiálů a na míru řešeného vybavení, jsme vybavili nenápadnými dveřními křídly ve skryté zárubni a industriální fixní příčku, oddělující kuchyň a jídelnu.
5.1.2022/přidal admin

VILA JUAREZOVA

Renomované architektonické studio ADR navrhlo tuto nově postavenou luxusní vilu k pronájmu se 3 koupelnami, venkovním vyhřívaným bazénem, saunou, jacuzzi a několika terasami v prestižní diplomatické čtvrti Bubeneč v sousedství četných ambasád, pár kroků od Stromovky, největšího parku v Praze. Vyhledávaná rezidenční lokalita s kompletní občanskou vybaveností v blízkém dosahu a rychlou dostupností do centra, na letiště a do mezinárodních škol, cca 10 minut chůze ke stanicím metra Hradčanská a Dejvická.
9.11.2021/přidal admin

REZIDENCE SMRKOVÁ

Kompletní rekonstrukce rodinného domu se ujalo studio OOOOX.. Architekti Radka Valová s Petrem Vlachem zde vytvořili nadčasový prostor, který jako čisté plátno přijme rozličné umělecké předměty majitelů domu.
3.9.2021/přidal admin

Celoskleněná stěna Dorsis Digero a dveře s betonovou stěrkou ve skryté zárubni. To vše ve Velkém domě na miniaturním pozemku. Architekti dokázali zázrak.

Dům je součástí nově vznikající ulice na okraji malé moravské obce. Nová výstavba nezohledňuje kontext tradiční řadové zástavby slovácké vesnice. Domy jsou volně stojící, bez jednotícího prvku, vzájemně nerespektují orientaci hřebene nebo sklon střechy.
24.8.2021/přidal admin

Rekonstrukce mezonetového bytu na Žižkově

Industriální fixní stěna a otevíravé dveře DIGERO plynule navazuje na styl mezonetového bytu. Prvky industriálního stylu jsou promítnuty v celé rekonstrukci.
20.8.2021/přidal admin

Administrativní a provozní zázemí společnosti LANIK

Novostavba ředitelství je navržena jako vstupní reprezentativní objekt a nové sídlo společnosti. Stavba tvoří novou vstupní dominantu areálu a prezentuje aktuální tvář společnosti.
10.6.2021/přidal admin

Byt v Haštalské

Cílem rekonstrukce mezonetového podkrovního bytu bylo především napravit nevhodné stavební úpravy z roku 2007
26.5.2021/přidal admin

Zadunajský mezonet, Bratislava Precizní interiér, efektivní využití prostoru.

Zadunajský mezonet, Bratislava Precizní interiér, efektivní využití prostoru.
25.5.2021/přidal admin

Rodinný dům Chalet Karlov

Kombinace dřevostavby a monolitické stavby se propisuje i do interiéru, kde dominuje pečlivě vzorkované dřevo doplněné o jednobarevné povrchy v tmavých odstínech. Dialog s architektem dal vzniknout jedinečnému velkorysému konceptu domu na výjimečné stavební parcele na samotě křivoklátských luk a lesů.

Druhé podlaží slouží pro děti, případně hosty. Najdeme zde dva dětské pokoje s koupelnou. Každý má svůj prostor. Podlaží jsou propojena schodištěm umístěným do obývacího pokoje.
4.5.2021/přidal admin

Rekonstrukce bytu na Žižkově – Interiér roku

Ukázkou tvorby studia je rekonstrukce typického prvorepublikového bytu, ve kterém se česká elegance začátku 19. století prolíná s trochou Asie. Výsledkem je moderní, nadčasový bytDruhé podlaží slouží pro děti, případně hosty. Najdeme zde dva dětské pokoje s koupelnou. Každý má svůj prostor. Podlaží jsou propojena schodištěm umístěným do obývacího pokoje.
22.4.2021/přidal admin

Realizace skrytých zárubní v exkluzivní designové vile Vista

Vila Vista je situována v legendární pražské vilové čtvrti Hanspaulka, kde od 30. let dvacátého století vyrostla řada vil od slavných architektů a kde žila elita české kultury. Vila Vista navazuje na tuto tradici a představuje unikátní koncept funkcionalistické architektury citlivě zasazené do původní parkové zahrady o rozloze přes 3.000 m², která tvoří scenérie všem interiérům domu, zejména pak celoproskleným panoramatickým podlažím. Tyto výhledy jsou stejně dech beroucí jako panoramatické výhledy na Pražský hrad a vzdálené horizonty města.
6.4.2021/přidal admin

Realizace skrytých zárubní a bezobložkových pouzder v LIBERCI

Dvoupatrový dům na samém okraji horského letoviska byl navržen jako charismatické místo pro útěk z každodenního pracovního shonu. Koncept interiéru je laděn do přírodních materiálů a pastelových barev. Jedním z hlavních motivů celého interiéru jsou velkoformátové keramické obklady a dveře skryté v dřevěném obkladu.
20.1.2021/přidal admin

Realizace skrytých zárubní v Prostějově

Dům má dvě srdce. Krb pro zimní sezonu a krytou terasu na léto. V prvním podlaží jsou umístěny pobytové místnosti, obývací pokoj s kuchyní, technické zázemí domu, garáž. V západní části půdorysu 1. NP je umístěna soukromá část pro rodiče s ložnicí, koupelnou a šatnou.
Druhé podlaží slouží pro děti, případně hosty. Najdeme zde dva dětské pokoje s koupelnou. Každý má svůj prostor. Podlaží jsou propojena schodištěm umístěným do obývacího pokoje.
30.9.2020/přidal admin

Realizace skrytých zárubní v kostele blahoslavené Marie Restituty

NEBE NAD LESNOU
Navrhovaný kostel je postaven na půdorysu kruhu, jenž je odvěkým symbolem nebe a věčnosti (čtverec oproti tomu odkazuje na zemi a pomíjivost). Nebe se zpětně odráží ve velikém barevném pásovém okně, které obepíná pod střechou kostel. Dá se tak říci, že se kruh vznáší nad Lesnou a v přenesené duchovní rovině , že se nad Lesnou vznáší nebe.
30.9.2020/přidal admin

Realizace hliníkové příčky DIGERO v rodinném domě

Fotografie z realizace industriální hliníkové stěny DIGERO Slide oddělující vstupní chodbu od obytné části a dvou hliníkových světlíků.
27.4.2020/přidal admin

automatizovaný sklad s administrativními prostory WÜRTH

Dům stroj. Sklad jako dokonalý nástroj. Perfektně fungující, dobře promazaná a seřízená mašina. "WÜRTH MACHINE" Ostré lokty, ostré jasné linie. Funkční tvary, nic navíc, nic zbytečného.
16.3.2020/přidal admin

Rodinná vila Praha Černošice

Nová vila představuje unikátní bydlení v příjemné lokalitě na okraji vilové čtvrti. Promyšlené dispozice nabízejí vše, co moderní rodina potřebuje k pohodlnému životu.
6.3.2020/přidal admin

Rodinná vila Heroltice

Maximální pohodlí s jedinečnými výhledy a bezprostředním kontaktem s přírodou. Dům je výsledkem téměř ideální souhry klienta a architekta.

Interiérové dveře DORSIS FORTIUS jsou provedeny na celou výšku místnosti a se skrytou zárubní. Obdobným způsobem jsou řešeny dveře vestavných skříní. Povrch dveří i skříní tvoří dubová dýha ponechaná záměrně ve své přirozené struktuře i barevnosti.
19.2.2020/přidal admin

Rodinná vila Brno

Fotografie z realizace exkluzivních skrytých zárubní a bezobložkových posuvných dveří s dubovým drásaným obkladem.
5.6.2019/přidal admin

VILA, PRAHA 6 – HANSPAULKA

Nově, s citem zrekonstruována vila je dokončena a plně vybavena v nejvyšším standardu. Interiérový design nese rukopis přední české designérky Ivanky Kowalski.
21.5.2019/přidal admin

Rodinný dům Rokycansko

Fotografie z realizace dveří a skrytých zárubní a posuvných bezobložkových pouzder v rodinném domě.
16.5.2019/přidal admin

Rodinný dům Karlov

Kombinace dřevostavby a monolitické stavby se propisuje i do interiéru, kde dominuje pečlivě vzorkované dřevo doplněné o jednobarevné povrchy v tmavých odstínech. Měli jsme tu čest podílet se na tomto projektu dodáním dveří a skrytých zárubní včetně montáže.
21.3.2019/přidal admin

Rodinný dům Radimovice

"Zadáním byl dům pro manželský pár s odrostlými dětmi. Od začátku jsme tedy celý návrh koncipovali jako dům pro dvě osoby," říká architekt Michal Kunc z Atelieru Kunc Architects. My chtěli, aby dům byl moderní na první pohled, otevřený do zahrady a zcela anonymní v pohledech z ulice," popisuje Alžběta Vrabcová.

Součástí tohoto projektu bylo dodání 10 kusů dveřních křídel po strop vysokých včetně skrytých zárubní FORTIUS 52.

Fixní celoskleněné stěny s digitálním tiskem přímo na plochu skla a posuvné celoskleněné stěny ve stropní kolejnici.

Pro vstup do pracovny využíváme bezobložkové pouzdro Belport pro bílé posuvné dveře.
21.3.2019/přidal admin

Luxusní rodinný dům Pohořelice

Dodávka dveří se skrytou zárubní a bezobložkových pouzder, dveře drásaný DUB tmavý olej, posuvné dveře celoskleněné SATINATO.
15.11.2018/přidal admin

Truhlárna – komorní projekt prvotřídních domů v historickém jádru Břevnova.

Realizace hliníkových dělících příček a stěn DIGERO.
12.11.2018/přidal admin

Firemní sídlo společnosti Eurovia CS

Realizace 90 kusů dveří a skrytých zárubní.
2.10.2018/přidal admin

Rodinný dům Praha

Realizace dveří a skrytých zárubní Fortius 52 bez horního nadpraží, vysokých až po strop. Realizace skrytých soklových lišt Linus.
18.6.2018/přidal admin

Rodinný dům Křečovice

Realizace posuvných dveří po stěně a dveří po strop ve skryté zárubni FORTIUS 52.
8.3.2018/přidal admin

RODINNÝ DŮM OLDŘICHOV

Realizace posuvných dveří po stěně a dveří po strop ve skryté zárubni FORTIUS 52.
5.3.2018/přidal admin

Firma Baumit v Bratislavě.

Měli jsme tu čest dodávat dveře do centrály jedné z nejúspěšnějších značek stavebních materiálů v Evropě firmy Baumit v Bratislavě.
4.3.2018/přidal admin

PAŘÍŽSKÁ 205/23, PRAHA 1

Realizace interiéru bytu od ateliér OOOOX pro projekt squat ID23 od insidecor.
4.3.2018/přidal admin

Luxusní byt rezidence Sacre Coeur Praha

realizace  dveří a skrytých zárubní Fortius 52 vysokých 2400 mm, realizace posuvných křídel a bezobložkových pouzder vysokých 2400 mm, realizace atypických dvoukřídlých prosklených ocelových dveří.
27.2.2018/přidal admin

Mezonetový byt Praha 1, Josefov

Mezonetový byt v městské části Josefov, Praha 1
Realizace ocelových stěn dveří se skrytou zárubní.

Design bytu: Ivanka Kowalski
16.1.2018/přidal admin

ESSENS BRNO

8.1.2018/přidal admin

RODINNÁ VILA UHERSKÉ HRADIŠTĚ

7.1.2018/přidal admin

NOTINO BRNO

realizace 20 ks dveří a skrytých zárubní bez horního nadpraží,…
7.1.2018/přidal admin

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST BRNO

7.1.2018/přidal admin

ADMINISTRATIVNÍ BUDOVA ROSTĚNICE, OKR. VYŠKOV

7.1.2018/přidal admin
CzechEnglishSlovak