Vybrané referenční projekty ze všech oblastí naší činnosti.

Administrativní a provozní zázemí společnosti LANIK

Novostavba ředitelství je navržena jako vstupní reprezentativní objekt a nové sídlo společnosti. Stavba tvoří novou vstupní dominantu areálu a prezentuje aktuální tvář společnosti.
10.6.2021/by admin

Byt v Haštalské

Cílem rekonstrukce mezonetového podkrovního bytu bylo především napravit nevhodné stavební úpravy z roku 2007
26.5.2021/by admin

Zadunajský mezonet, Bratislava Precizní interiér, efektivní využití prostoru.

Zadunajský mezonet, Bratislava Precizní interiér, efektivní využití prostoru.
25.5.2021/by admin

Rodinný dům Chalet Karlov

Kombinace dřevostavby a monolitické stavby se propisuje i do interiéru, kde dominuje pečlivě vzorkované dřevo doplněné o jednobarevné povrchy v tmavých odstínech. Dialog s architektem dal vzniknout jedinečnému velkorysému konceptu domu na výjimečné stavební parcele na samotě křivoklátských luk a lesů.

Druhé podlaží slouží pro děti, případně hosty. Najdeme zde dva dětské pokoje s koupelnou. Každý má svůj prostor. Podlaží jsou propojena schodištěm umístěným do obývacího pokoje.
4.5.2021/by admin

Rekonstrukce bytu na Žižkově – Interiér roku

Ukázkou tvorby studia je rekonstrukce typického prvorepublikového bytu, ve kterém se česká elegance začátku 19. století prolíná s trochou Asie. Výsledkem je moderní, nadčasový bytDruhé podlaží slouží pro děti, případně hosty. Najdeme zde dva dětské pokoje s koupelnou. Každý má svůj prostor. Podlaží jsou propojena schodištěm umístěným do obývacího pokoje.
22.4.2021/by admin

Realizace skrytých zárubní v exkluzivní designové vile Vista

Vila Vista je situována v legendární pražské vilové čtvrti Hanspaulka, kde od 30. let dvacátého století vyrostla řada vil od slavných architektů a kde žila elita české kultury. Vila Vista navazuje na tuto tradici a představuje unikátní koncept funkcionalistické architektury citlivě zasazené do původní parkové zahrady o rozloze přes 3.000 m², která tvoří scenérie všem interiérům domu, zejména pak celoproskleným panoramatickým podlažím. Tyto výhledy jsou stejně dech beroucí jako panoramatické výhledy na Pražský hrad a vzdálené horizonty města.
6.4.2021/by admin

Realizace skrytých zárubní a bezobložkových pouzder v LIBERCI

Dvoupatrový dům na samém okraji horského letoviska byl navržen jako charismatické místo pro útěk z každodenního pracovního shonu. Koncept interiéru je laděn do přírodních materiálů a pastelových barev. Jedním z hlavních motivů celého interiéru jsou velkoformátové keramické obklady a dveře skryté v dřevěném obkladu.
20.1.2021/by admin

Realizace skrytých zárubní v Prostějově

Dům má dvě srdce. Krb pro zimní sezonu a krytou terasu na léto. V prvním podlaží jsou umístěny pobytové místnosti, obývací pokoj s kuchyní, technické zázemí domu, garáž. V západní části půdorysu 1. NP je umístěna soukromá část pro rodiče s ložnicí, koupelnou a šatnou.
Druhé podlaží slouží pro děti, případně hosty. Najdeme zde dva dětské pokoje s koupelnou. Každý má svůj prostor. Podlaží jsou propojena schodištěm umístěným do obývacího pokoje.
30.9.2020/by admin

Realizace skrytých zárubní v kostele blahoslavené Marie Restituty

NEBE NAD LESNOU
Navrhovaný kostel je postaven na půdorysu kruhu, jenž je odvěkým symbolem nebe a věčnosti (čtverec oproti tomu odkazuje na zemi a pomíjivost). Nebe se zpětně odráží ve velikém barevném pásovém okně, které obepíná pod střechou kostel. Dá se tak říci, že se kruh vznáší nad Lesnou a v přenesené duchovní rovině , že se nad Lesnou vznáší nebe.
30.9.2020/by admin

Realizace hliníkové příčky DIGERO v rodinném domě

Fotografie z realizace industriální hliníkové stěny DIGERO Slide oddělující vstupní chodbu od obytné části a dvou hliníkových světlíků.
27.4.2020/by admin

automatizovaný sklad s administrativními prostory WÜRTH

Dům stroj. Sklad jako dokonalý nástroj. Perfektně fungující, dobře promazaná a seřízená mašina. "WÜRTH MACHINE" Ostré lokty, ostré jasné linie. Funkční tvary, nic navíc, nic zbytečného.
16.3.2020/by admin

Rodinná vila Praha Černošice

Nová vila představuje unikátní bydlení v příjemné lokalitě na okraji vilové čtvrti. Promyšlené dispozice nabízejí vše, co moderní rodina potřebuje k pohodlnému životu.
6.3.2020/by admin

Rodinná vila Heroltice

Maximální pohodlí s jedinečnými výhledy a bezprostředním kontaktem s přírodou. Dům je výsledkem téměř ideální souhry klienta a architekta.

Interiérové dveře DORSIS FORTIUS jsou provedeny na celou výšku místnosti a se skrytou zárubní. Obdobným způsobem jsou řešeny dveře vestavných skříní. Povrch dveří i skříní tvoří dubová dýha ponechaná záměrně ve své přirozené struktuře i barevnosti.
19.2.2020/by admin

Rodinná vila Brno

Fotografie z realizace exkluzivních skrytých zárubní a bezobložkových posuvných dveří s dubovým drásaným obkladem.
5.6.2019/by admin

VILA, PRAHA 6 – HANSPAULKA

Nově, s citem zrekonstruována vila je dokončena a plně vybavena v nejvyšším standardu. Interiérový design nese rukopis přední české designérky Ivanky Kowalski.
21.5.2019/by admin

Rodinný dům Rokycansko

Fotografie z realizace dveří a skrytých zárubní a posuvných bezobložkových pouzder v rodinném domě.
16.5.2019/by admin

Rodinný dům Karlov

Kombinace dřevostavby a monolitické stavby se propisuje i do interiéru, kde dominuje pečlivě vzorkované dřevo doplněné o jednobarevné povrchy v tmavých odstínech. Měli jsme tu čest podílet se na tomto projektu dodáním dveří a skrytých zárubní včetně montáže.
21.3.2019/by admin

Rodinný dům Radimovice

"Zadáním byl dům pro manželský pár s odrostlými dětmi. Od začátku jsme tedy celý návrh koncipovali jako dům pro dvě osoby," říká architekt Michal Kunc z Atelieru Kunc Architects. My chtěli, aby dům byl moderní na první pohled, otevřený do zahrady a zcela anonymní v pohledech z ulice," popisuje Alžběta Vrabcová.

Součástí tohoto projektu bylo dodání 10 kusů dveřních křídel po strop vysokých včetně skrytých zárubní FORTIUS 52.

Fixní celoskleněné stěny s digitálním tiskem přímo na plochu skla a posuvné celoskleněné stěny ve stropní kolejnici.

Pro vstup do pracovny využíváme bezobložkové pouzdro Belport pro bílé posuvné dveře.
21.3.2019/by admin

Luxusní rodinný dům Pohořelice

Dodávka dveří se skrytou zárubní a bezobložkových pouzder, dveře drásaný DUB tmavý olej, posuvné dveře celoskleněné SATINATO.
15.11.2018/by admin

Truhlárna – komorní projekt prvotřídních domů v historickém jádru Břevnova.

Realizace hliníkových dělících příček a stěn DIGERO.
12.11.2018/by admin

Firemní sídlo společnosti Eurovia CS

Realizace 90 kusů dveří a skrytých zárubní.
2.10.2018/by admin

Rodinný dům Praha

Realizace dveří a skrytých zárubní Fortius 52 bez horního nadpraží, vysokých až po strop. Realizace skrytých soklových lišt Linus.
18.6.2018/by admin

Rodinný dům Křečovice

Realizace posuvných dveří po stěně a dveří po strop ve skryté zárubni FORTIUS 52.
8.3.2018/by admin

RODINNÝ DŮM OLDŘICHOV

Realizace posuvných dveří po stěně a dveří po strop ve skryté zárubni FORTIUS 52.
5.3.2018/by admin

Firma Baumit v Bratislavě.

Měli jsme tu čest dodávat dveře do centrály jedné z nejúspěšnějších značek stavebních materiálů v Evropě firmy Baumit v Bratislavě.
4.3.2018/by admin

PAŘÍŽSKÁ 205/23, PRAHA 1

Realizace interiéru bytu od ateliér OOOOX pro projekt squat ID23 od insidecor.
4.3.2018/by admin

Luxusní byt rezidence Sacre Coeur Praha

realizace  dveří a skrytých zárubní Fortius 52 vysokých 2400 mm, realizace posuvných křídel a bezobložkových pouzder vysokých 2400 mm, realizace atypických dvoukřídlých prosklených ocelových dveří.
27.2.2018/by admin

Mezonetový byt Praha 1, Josefov

Mezonetový byt v městské části Josefov, Praha 1
Realizace ocelových stěn dveří se skrytou zárubní.

Design bytu: Ivanka Kowalski
16.1.2018/by admin

ESSENS BRNO

8.1.2018/by admin

RODINNÁ VILA UHERSKÉ HRADIŠTĚ

7.1.2018/by admin

NOTINO BRNO

realizace 20 ks dveří a skrytých zárubní bez horního nadpraží,…
7.1.2018/by admin

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST BRNO

7.1.2018/by admin

ADMINISTRATIVNÍ BUDOVA ROSTĚNICE, OKR. VYŠKOV

7.1.2018/by admin