inspirati.cz Češi objevují krásu skrytých zárubní

Češi objevují krásu a minimalistické kouzlo skrytých zárubní

V zahraničí oblíbený designový styl hotelových interiérů, který hojně využívají renomovaní designéři i architekti – skryté zárubně jsou ve světě prostě trendy. A konečně ani Češi nezůstávají pozadu a do svých domů, bytů i kanceláří si nechávají vyrobit dveřní systémy se skrytými zárubněmi po vzoru západních sousedů.

Vysoká užitná hodnota a čistý ničím nerušený design

Skryté zárubně se hodí do všech interiérů, jež preferují čistý a ničím nerušený design. Dají se využít jak pro komerční prostory, tak i rodinné bydlení. V ČR a na Slovensku najdete nejčastěji skryté zárubně značky Dorsis. Většina vyrobených skrytých zárubní je povrchově upravena práškovým lakováním dle široké barevné škály a přání zákazníka. Speciální hliníková slitina umožňuje natírání skrytých zárubní stejnou interiérovou barvou jako stěny a tím i dosažení perfektní integrace a skrytí zárubně ve stěně. V portfoliu této ryze české firmy naleznete kromě skrytých zárubní také klasické dveřní systémy, populární skleněné příčky a stěny i bezfalcové a reverzní dveře.

Posuvné či skleněné dveře ve spojení se skrytou zárubní? Žádný problém

Do skrytých zárubní lze osadit také posuvné či celoskleněné dveře. O to se hravě postarají bezobložková pouzdra Easy a skryté soklové lišty. Moderní vychytávkou je také unikátní systém GezeActiveStop – dokonalý tlumič dveří, který zajišťuje jemné zastavení dveří, tiché zavření i pohodlné ponechání otevřených dveří. Díky kompaktním rozměrům je tlumič sotva viditelný, tudíž naprosto splňuje i ty nejnáročnější designové požadavky.

Nově na trhu také skryté zárubně s protipožární odolností

Výrobce Dorsis počátkem roku 2017 s úspěchem odzkoušel, jako první a jediný na českém a slovenském trhu, dveře se skrytou zárubní s požární odolností na 30 minut. Novinka nese název FORTIUS EI 30 a je opět navržena v moderním stylu podle nejnovějších trendů interiérové architektury.

Dveře se skrytou zárubní Dorsis, stěna i dveře v provedení pohledové stěrky.

Pokud se chcete dozvědět více o skrytých systémech, navštivte některou ze vzorkoven Dorsis v Kolíně, Olomouci a Brně či webové stránky www.dorsis.cz.